SVATBA NA PLÁŽI

Svatebni obřad na pláži a svatba u moře ve Španělsku

Symbolická svatba na pláži v regionu Malaga je vhodná jak pro páry, tak pro větší skupinu s vašimi blízkými a přáteli. Ti za vámi na svatbu mohou dorazit pohodlně autem nebo letecky a užít si fantastickou dovolenou ve Španělsku spojenou s vaší svatbou snů. Dostupnost tohoto balíčku je po celý rok.

Služby v ceně

 • Předsvatební organizace – pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby
 • Osobní koordinátor svatby hovořící česky
 • Oddávající hovořící česky
 • Obřadní květinová dekorace
 • Kytice pro nevěstu
 • Myrty pro svatebčany
 • Profesionální fotograf hovořící česky / 2 hodiny fotografování (svatební obřad a pózování), 50 fotografií s postprodukcí, fotografie dodány ke stažení on-line

Můžete si přikoupit

 • Svatební video s postprodukcí k dispozici ke stažení on-line od 450EUR.
 • Profesionální kadeřník pro nevěstu/ Přípravy v salonu od 150EUR dle náročnosti účesu/ Přípravy na vašem hotelovém pokoji na vyžádání.
 • Profesionální vizážistka pro nevěstu/ Přípravy v salonu od 150EUR dle náročnosti účesu/ Přípravy na vašem hotelovém pokoji na vyžádání.
 • Zapůjčení svatebních šatů v salonu 150EUR/ Klasické či flamenco styl
 • Salsa – Animační program od 300EUR
svatební balíček svatební obřad u moře ve španělsku

Ahoj! Jsme český pár žijící od roku 2017 ve španělském městě Nerja na pobřeží Costa del Sol. Rádi bychom se s Vámi podělili o tohle úžasné místo a vykouzlili vaši vysněnou svatbu u moře a to buď na pláži, na zámku nebo na jachtě ve Španělsku.

Pro více informací navštivte naši Facebookovou stránku SVATBA VE ŠPANĚLSKU, kde pro vás také budeme mít zajímavá videa, live streamy a novinky.

Španělské svatební šaty ve stylu FLAMENCO

Pro vaši vysněnou svatbu u moře pro vás máme španělské svatební šaty ve stylu flamenco. Svatební šaty od módní návrhářky Teressa Ninú jsou jedinečné. Svatební ateliér nabízí jak koupi těchto šatů, tak i jejich zapůjčení, na svatební obřad či focení.

Navštivte naší Facebook stránku SVATBA VE ŠPANĚLSKU, kde pro vás máme speciální fotky a videa s TOP španělskými svatebními šaty.

květinová výzdoba svatba ve španělsku na pláži
svatební balíček svatební obřad na pláži ve španělsku
svatební balíček svatba ve španělsku

Hledáte profesionálního svatebního fotografa nebo kameramana ve Španělsku? Romantické zásnubní a svatební videa u moře plné slunce a lásky od Michal Carbol Photography.

svatba na pláži marbella malaga španělsko
české svatební obřady na pláži ve španělsku
svatební fotograf ve španělsku malaga marbella
symbolický svatební obřad na pláži malaga ve španělsku
Svatba roku a tipy na nezapomenutelný svatební obřad
české apartmány na pláži ve španělsku

Máme pro naše svatebčany připraveny apartmány přímo na pláži. Naši čeští kamarádi Radek a Luděk nabízí ubytování ve 13ti nadstandardně vybavených apartmánech na okraji Malagy v La Cala del Moral.

Užijte si vaši svatbu v zahraničí či dovolenou v apartmánech s chill out posezením, grilem nebo luxusní SPA & JACUZZI s výhledem na moře a v noci na nebe plné hvězd.

Chcete-li získat další informace o našich službách, jednoduše nás kontaktujte přes email carbolmichal@gmail.com a uveďte co nejvíce podrobností.

Odpověď dostanete vždy do 24 hodin, i když cestujeme. Pokud neobdržíte odpověď do 24 hodin, zkontrolujte si složku se spamem/nevyžádanou poštou. Pokud tam nic není, pošlete mi zprávu na Whatsapp +34 693 221 912 nebo Facebbok Messenger.

Pokud máte dovolenou nebo bydlíte ve Španělsku, můžeme si domluvit osobní schůzku a vaše otázky společně probrat kdekoliv na pobřeží Costa del Sol.

Těšíme se na Vás.

svatba na zámku colomares Benalmadena ve Španělsku

POHÁDKOVÁ SVATBA NA ZÁMKU

Pro milovníky španělské architektury nabízíme svatební obřad na jedinečném zámku Colomares v Benalmádena. Tento pohádkový zámek s tropickými palmami, květinami a výhledem na moře, je tím nejkouzelnějším místem pro vaši svatbu ve Španělsku.

Cena 1.700EUR

Milujete moře a plavby na lodi? Pokud ano, tak jste našli tu nejkrásnější možnost pro vaši vysněnou svatbu ve Španělsku. Výlety na lodích k průzračným zátokám a písečným plážím podél španělského pobřeží patří k vyhledávaným destinacím pro páry z celého světa.

Cena 2.450EUR

LUXUSNÍ SVATBA NA JACHTĚ

Užijte si španělskou svatební plavbu na luxusní jachtě s výhledem na pobřeží Národního parku Cerro Gordo, vodopádu v Maro a Balcon de Europa v Nerja. Svatební obřad se uskuteční v zátoce pláže Cantarriján, která je nejkrásnější pláží na pobřeží Costa Tropical.

Cena 2.800EUR