svatba na zámku svatební obřady ve španělsku

Symbolický svatební obřad na zámku ve Španělsku

POHÁDKOVÁ SVATBA

Pro milovníky španělské architektury nabízíme svatební obřad na zámku Colomares v Benalmádena. Pohádkový zámek s tropickými palmami a výhledem na moře je tím nejkouzelnějším místem pro vaši svatbu ve Španělsku. Tento typ svatebního obřadu je vhodný pro páry a malé skupiny, s maximálním počtem 40 osob. Dostupnost tohoto balíčku je po celý rok.

Služby v ceně

 • Předsvatební organizace – pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby
 • Soukromý pronajem zámku Colomares v délce 1 hodiny 
 • Osobní koordinátor svatby hovořící česky
 • Oddávající hovořící česky
 • Obřadní květinová dekorace
 • Kytice pro nevěstu
 • Myrty pro svatebčany
 • Profesionální fotograf hovořící česky, 50 fotografií s postprodukcí, fotografie dodány ke stažení on-line

Můžete si přikoupit

 • Svatební video s postprodukcí k dispozici ke stažení on-line od 450EUR.
 • Profesionální kadeřník pro nevěstu/ Přípravy v salonu od 150EUR dle náročnosti účesu/ Přípravy na vašem hotelovém pokoji na vyžádání.
 • Profesionální vizážistka pro nevěstu/ Přípravy v salonu od 150EUR dle náročnosti účesu/ Přípravy na vašem hotelovém pokoji na vyžádání.
 • Španělský flamenco kytarista od 300EUR

CENA 2.750€

Ahoj! Jsme český pár žijící od roku 2017 ve španělském městě Nerja na pobřeží Costa del Sol. Rádi bychom se s Vámi podělili o tohle úžasné místo a vykouzlili vaši vysněnou svatbu u moře a to buď na pláži, na zámku nebo na lodi ve Španělsku.

Pro více informací navštivte naši Facebookovou stránku SVATBA VE ŠPANĚLSKU, kde pro vás také budeme mít zajímavá videa, live streamy a novinky.

Chcete-li získat další informace o našich službách, jednoduše nás kontaktujte přes email carbolmichal@gmail.com a uveďte co nejvíce podrobností.

Odpověď dostanete vždy do 24 hodin, i když cestujeme. Pokud neobdržíte odpověď do 24 hodin, zkontrolujte si složku se spamem/nevyžádanou poštou. Pokud tam nic není, pošlete mi zprávu na Whatsapp +34 693 221 912 nebo Facebook Messenger.

Pokud máte dovolenou nebo bydlíte ve Španělsku, můžeme si domluvit osobní schůzku a vaše otázky společně probrat kdekoliv na pobřeží Costa del Sol.

Těšíme se na Vás.

ČESKÉ SVATBY U MOŘE

Symbolická svatba na pláži v regionu Malaga je vhodná jak pro tajnou svatbu ve dvou, tak i pro větší skupinu s vašimi blízkými a přáteli. Ti za vámi na svatbu mohou dorazit pohodlně autem nebo letecky a užít si fantastickou dovolenou ve Španělsku spojenou s vaší svatbou snů.

CENA 1.950€

SVATBA V SOUKROMÉ VILE U MOŘE VE ŠPANĚLSKU

Plánujete soukromou svatbu s vašimi přátely ve Španělsku? Španělské vily s bazénem, zahradou s tropickými květinami a výhledem na moře, jsou tím pravým místem. První polibek pod palmami a modrým nebem je tím nejkouzelnějším místem pro vaši malou svatbu snve Španělsku.

CENA 2.150€

Užijte si španělskou svatební plavbu na luxusní jachtě s výhledem na pobřeží Costa del Sol. Vyplout můžete y přístavu v Marbella či La Herradura – Nerja. Jedinečný svatební obřad na jachtě, plachetnici nebo katamaránu s výhledem na nejkrásnější pláže Španělska.