SVATBA VE ŠPANĚLSKU

svatba u moře ve španělsku

Svatební obřady na pláži, na zámku či na lodi v Malaze/ Costa del Sol

Chtěli by jste prožít svůj svatební den na prosluněné pláži u šumícího moře a hřejivým sluncem nad hlavou? Pobřeží Costa del Sol je to pravé místo pro vaši svatbu ve Španělsku. Španělské Costa del Sol a Costa Tropical jsou díky křišťálově modrému moři, vysokým útesům s výhledem na hory a romantickým západům slunce nejlepšími místy pro svatební obřady.

Symbolické svatební obřady na pláži či na lodi pro páry i větší skupiny v Malaga, Marbella, Nerja.

Plánujeme svatby ve Španělsku

Ahoj! Jsme český pár žijící od roku 2017 ve španělském městě Nerja na pobřeží Costa del Sol. Rádi bychom se s Vámi podělili o tohle úžasné místo a vykouzlili vaši vysněnou svatbu u moře a to buď na pláži, na zámku nebo na lodi ve Španělsku.

Pro více informací navštivte naši Facebookovou stránku SVATBA VE ŠPANĚLSKU, kde pro vás také budeme mít zajímavá videa, live streamy a novinky.

K dispozici jsou čtyři svatební balíčky a vybrat si můžete mezi symbolickým obřadem na pláži, na zámku, na lodi či na jachtě. Svatební obřady je možné uskutečnit v dopoledních nebo odpoledních hodinách s možností pronájmu lodí na celý den. Naše svatebních balíčky jsou cenově dostupné a přináší více, než si kdy dokážete představit.

Jakmile si vyberete, jaký typ svatebního balíčku chcete, proces domluvení detailů je snadný a vy se můžete soustředit na vychutnávání každého okamžiku vašeho velkého dne.

Rádi vám zajistíme svatební služby dle vašich požadavků a k základnímu svatebnímu balíčku nabízíme také další extra služby:

 • Účes a make-up, manikúra pro svatební hosty
 • Svatební dekorace na míru
 • Transport na dané místo
 • Svatební fotograf na 3 hodiny či více, nebo rovnou na celý svatební den od příprav nevěsty až po svatební hostinu
 • Svatební video na 3 hodiny či více, nebo rovnou na celý svatební den od příprav nevěsty až po svatební hostinu
 • Španělský kytarista
 • Reprodukovaná hudba k obřadu, můžete si také vybrat svou hudbu, kterou nám před svatbou zašlete ve formátu mp3
 • Restaurace pro svatební hostinu
 • Svatební dort na míru
 • Salsa – animační program
 • Ohňostroj
svatební balíčky pro obřady u moře ve Španělsku

Hledáte profesionálního svatebního fotografa nebo kameramana ve Španělsku? Romantické zásnubní a svatební videa u moře plné slunce a lásky od Michal Carbol Photography.

Symbolická svatba na pláži v regionu Malaga je vhodná jak pro tajnou svatbu ve dvou, tak i pro větší skupinu s vašimi blízkými a přáteli. Ti za vámi na svatbu mohou dorazit pohodlně autem nebo letecky a užít si fantastickou dovolenou ve Španělsku spojenou s vaší svatbou snů.

svatba na zámku colomares Benalmadena ve Španělsku

Pro milovníky španělské architektury nabízíme svatební obřad na jedinečném zámku Colomares v Benalmádena. Tento pohádkový zámek s tropickými palmami, květinami a výhledem na moře, je tím nejkouzelnějším místem pro vaši svatbu ve Španělsku.

VYSNĚNÝ SVATEBNÍ OBŘAD NA LODI

Milujete moře a plavby na lodi? Pokud ano, tak jste našli tu nejkrásnější možnost pro vaši vysněnou svatbu ve Španělsku. Výlety na lodích k průzračným zátokám a písečným plážím podél španělského pobřeží patří k vyhledávaným destinacím pro páry z celého světa.

Cena 2.450EUR

LUXUSNÍ SVATBA NA JACHTĚ

Užijte si španělskou svatební plavbu na luxusní jachtě s výhledem na pobřeží Národního parku Cerro Gordo, vodopádu v Maro a Balcon de Europa v Nerja. Svatební obřad se uskuteční v zátoce pláže Cantarriján, která je nejkrásnější pláží na pobřeží Costa Tropical.

Cena 2.800EUR

svatba ve španělsku u moře v zahraničí

Španělské svatební šaty ve stylu FLAMENCO

Pro vaši vysněnou svatbu u moře pro vás máme španělské svatební šaty ve stylu flamenco. Svatební šaty od módní návrhářky Teressa Ninú jsou jedinečné. Svatební ateliér nabízí jak koupi těchto šatů, tak i jejich zapůjčení, na svatební obřad či focení.

Navštivte naší Facebook stránku SVATBA VE ŠPANĚLSKU, kde pro vás máme speciální fotky a videa s TOP španělskými svatebními šaty.

Španělské svatební šaty ve stylu FLAMENCO
české apartmány na pláži ve španělsku

Máme pro naše svatebčany připraveny apartmány přímo na pláži. Naši čeští kamarádi Radek a Luděk nabízí ubytování ve 13ti nadstandardně vybavených apartmánech na okraji Malagy v La Cala del Moral.

Užijte si vaši svatbu v zahraničí či dovolenou v apartmánech s chill out posezením, grilem nebo luxusní SPA & JACUZZI s výhledem na moře a v noci na nebe plné hvězd.

Svatba roku a tipy na nezapomenutelný svatební obřad

Chcete-li získat další informace o našich službách, jednoduše nás kontaktujte přes email carbolmichal@gmail.com a uveďte co nejvíce podrobností.

Odpověď dostanete vždy do 24 hodin, i když cestujeme. Pokud neobdržíte odpověď do 24 hodin, zkontrolujte si složku se spamem/nevyžádanou poštou. Pokud tam nic není, pošlete mi zprávu na Whatsapp +34 693 221 912 nebo Facebook Messenger.

Pokud máte dovolenou nebo bydlíte ve Španělsku, můžeme si domluvit osobní schůzku a vaše otázky společně probrat kdekoliv na pobřeží Costa del Sol.

Těšíme se na Vás.