Svatba ve Španělsku

COSTA DEL SOL

Chtěli by jste prožít svůj svatební den na prosluněné pláži u šumícího moře a hřejivým sluncem nad hlavou? Pobřeží Costa del Sol je to pravé místo pro vaši svatbu ve Španělsku. Španělské Costa del Sol a Costa Tropical jsou díky křišťálově modrému moři, vysokým útesům s výhledem na hory a romantickým západům slunce nejlepšími místy pro svatební obřady.

Symbolické svatební obřady na pláži či na lodi pro páry i větší skupiny v Malaga, Marbella, Nerja.

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY

K dispozici jsou čtyři svatební balíčky a vybrat si můžete mezi symbolickým obřadem na pláži, ve vile, na zámku, či na lodi. Svatební obřady je možné uskutečnit v dopoledních nebo odpoledních hodinách s možností pronájmu lodí na celý den. Naše svatebních balíčky jsou cenově dostupné a přináší více, než si kdy dokážete představit.

Jakmile si vyberete, jaký typ svatebního balíčku chcete, proces domluvení detailů je snadný a vy se můžete soustředit na vychutnávání každého okamžiku vašeho velkého dne.

Rádi vám zajistíme svatební služby dle vašich požadavků a k základnímu svatebnímu balíčku nabízíme také další extra služby:

  • Účes a make-up, manikúra pro svatební hosty
  • Svatební dekorace na míru
  • Služby profesionálního fotografa
  • Španělský kytarista
  • Reprodukovaná hudba k obřadu, můžete si také vybrat svou hudbu, kterou nám před svatbou zašlete ve formátu mp3
  • Restaurace pro svatební hostinu
  • Svatební dort na míru
  • Salsa – animační program
  • Ohňostroj

Symbolická svatba na pláži v regionu Malaga je vhodná jak pro tajnou svatbu ve dvou, tak i pro větší skupinu s vašimi blízkými a přáteli. Ti za vámi na svatbu mohou dorazit pohodlně autem nebo letecky a užít si fantastickou dovolenou ve Španělsku spojenou s vaší svatbou snů.

CENA 1.950€

SVATBA V SOUKROMÉ VILE U MOŘE VE ŠPANĚLSKU

Plánujete soukromou svatbu s vašimi přátely ve Španělsku? Španělské vily s bazénem, zahradou s tropickými květinami a výhledem na moře, jsou tím pravým místem. První polibek pod palmami a modrým nebem je tím nejkouzelnějším místem pro vaši malou svatbu snve Španělsku.

CENA 2.150€

Pro milovníky španělské architektury nabízíme svatební obřad na jedinečném zámku Colomares v Benalmádena. Tento pohádkový zámek s tropickými palmami, květinami a výhledem na moře, je tím nejkouzelnějším místem pro vaši svatbu ve Španělsku.

Užijte si španělskou svatební plavbu na luxusní jachtě s výhledem na pobřeží Costa del Sol. Vyplout můžete y přístavu v Marbella či La Herradura – Nerja. Jedinečný svatební obřad na jachtě, plachetnici nebo katamaránu s výhledem na nejkrásnější pláže Španělska.

Chcete-li získat další informace o našich službách, jednoduše nás kontaktujte přes email carbolmichal@gmail.com a uveďte co nejvíce podrobností.

Odpověď dostanete vždy do 24 hodin, i když cestujeme. Pokud neobdržíte odpověď do 24 hodin, zkontrolujte si složku se spamem/nevyžádanou poštou. Pokud tam nic není, pošlete mi zprávu na Whatsapp +34 693 221 912 nebo Facebook Messenger.

Pokud máte dovolenou nebo bydlíte ve Španělsku, můžeme si domluvit osobní schůzku a vaše otázky společně probrat kdekoliv na pobřeží Costa del Sol.

Těšíme se na Vás.